Slavíme 25 let Od roku 1999 s vámi

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: knihovník/knihovnice

10. 4. 2024, 9:55

Obec Velké Losiny
Rudé armády 321, 788 15 Velké Losiny
IČ: 00303551 Tel.: 583 248 422 e-mail: podatelna@losiny.cz
č. j. OUVL 772/2024

knihovník/knihovnice
místo výkonu: Knihovna Velké Losiny

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, VŠ vzdělání (výhodou obor knihovnictví nebo
pedagogika)
• výborné komunikační dovednosti
• znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) v platném znění
• orientace v české a světové literatuře
• výborná znalost českého jazyka slovem a písmem
• kultura mluveného i psaného projevu, stylistická úroveň
• kultivované vystupování a schopnost aktivní komunikace s lidmi a na veřejnosti
• základní znalost práce s PC (MS Office, internet, sociální sítě)
• zkušenosti s tvorbou propagačních materiálů
• schopnost samostatné i týmové práce
• psychická odolnost a časová flexibilita
• velmi dobrý zdravotní stav
• řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
• zabezpečování standardních knihovních, výpůjčních a informačních služeb
• příprava, realizace a propagace vzdělávacích a kulturních akcí v rozsahu činnosti knihovny ve
Velkých Losinách
• besedy s dětmi, seniory i čtenáři

Nabízíme:
• zajímavou a různorodou práci
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok
• finanční ohodnocení dle platných platových tabulek a náplně katalogu prací
• možnost odborného i osobního rozvoje
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení.
Platové podmínky a bonusy: 8. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Písemná přihláška zájemce musí obsahovat:
1/ jméno, příjmení (popř. titul) zájemce
2/ datum a místo narození zájemce
3/ státní příslušnost zájemce
4/ místo trvalého pobytu zájemce a adresu skutečného bydliště
5/ číslo občanského průkazu
6/ datum a podpis zájemce
7/ telefonické spojení, e-mail
8/ profesní strukturovaný životopis, přehled praxe, případně reference
9/ ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
10/ kopie výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

Na obálce výrazný nápis: Veřejná výzva – Knihovník - knihovnice – NEOTVÍRAT
Termín podání písemných přihlášek: 26.4.2024
Místo a způsob podání přihlášky, adresa podání: Obec Velké Losiny, Rudé armády 321, 788 15 Velké
Losiny, osobně: podatelna obecního úřadu Velké Losiny p. Marta Sasynová.
Předpokládaný nástup 1. 6. 2024, případně dle dohody.
Vyhrazené právo vyhlašovatele: Starostka obce Velké Losiny si vyhrazuje právo veřejnou výzvu zrušit
nebo nevybrat žádného z přihlášených zájemců

Kontaktní údaje:

583 283 019

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce