Slavíme 25 let Od roku 1999 s vámi

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Regionální obchodní zástupce

22. 3. 2024, 9:46

  ÚSOVSKO FOOD a.s.
Region SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí

přijme ihned do pracovního poměru pracovníka na pozici

Regionální obchodní zástupce

Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání

- zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky

- znalost práce na PC (Excell, Word, Power Point)

- řidičský průkaz skupiny B  - aktivní řidič

- očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti

- časová flexibilita

Náplň práce:
- budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu

- obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových  aktivit - úzká spolupráce s KAM

- zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Nabízíme Vám:
    • Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
    • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
    • Práce na HPP
    • Mzdové ohodnocení od 30.000,-  do 40.000,-Kč -  odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
    • Stravenkový bonus 100 Kč/den (okamžitě) a další standardní benefity jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Nabídku práce včetně profesního životopisu a kontaktních údajů zasílejte výhradně e-mailem na kariera@usovsko.cz

Případné doplňující dotazy k nabízené pozici kontaktujte naši společnost na tel. čísle: 602 363 413, 583 484 123.

 Termín nástupu do zaměstnání je možný ihned.

Kontaktní údaje:

602 363 413

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce