Slavíme 25 let Od roku 1999 s vámi

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Dojič/dojička – Šumvald

5. 5. 2023, 11:31

ÚSOVSKO AGRO s.r.o.,
Klopina č. p. 33, 789 73 Klopina

Ošetřovatel skotu – dojič/dojička

Náplň práce

    • dojení krav – nasazení dojícího zařízení na vemeno
    • dodržování sanitace a pravidelného úklidu dojírny
    • kladný vztah ke zvířatům

Požadavky

    • samostatnost, spolehlivost, učenlivost, zodpovědnost
Nabízíme Vám
    • Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 100 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování.
    • Nástup možný okamžitě.

Nabídku práce včetně profesního životopisu a kontaktních údajů zasílejte výhradně e-mailem na kariera@usovsko.cz

Případné doplňující dotazy k nabízené pozici kontaktujte naši společnost na tel. čísle: 602 363 413, 583 484 123.

 Termín nástupu do zaměstnání je možný ihned.

Kontaktní údaje:

602 363 413

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce