Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: nástrojař/seřizovač/vývojový pracovník pro výrobu.

3. 11. 2020, 11:32

Výrobce horolezeckého vybavení hledá zaměstnance
Firma Singing Rock, přední český výrobce horolezeckého vybavení a ochranných prostředků pro práci ve výškách, hledá nové zaměstnance do strojírenského provozu v Sudkově na pozici nástrojař/seřizovač/vývojový pracovník pro výrobu.
Popis pracovní pozice:
Seřizování a údržba lisovacích nástrojů
Příprava a výroba jednoduchých přípravků – samostatná práce na frézce a soustruhu
Seřizování zařízení – excentrické lisy, vrtačky apod.
Zabezpečení vývojové části přípravy výroby – výroba prototypů, příprava technologie výroby, testování materiálů a výrobních postupů a další – spolupráce s technologem výroby
Nositel zkušeností a know-how ve výrobě
Požadujeme:
Praxi v kovovýrobě
Znalost práce na klasických obráběcích zařízeních – frézka, soustruh
Aktivní přístup k práci
Ochotu učit se novým věcem
Studium oboru obráběč výhodou, ne podmínkou
Zkušenosti se zpracováním oceli a hliníku výhodou
Nabízíme:
Adekvátně dlouhý čas na zaučení a podporu ze strany zaměstnavatele
Práci v jednosměnném provozu, v příjemném prostředí a v menším pracovní kolektivu,
ohodnocení dle výkonu,
příspěvky na stravování (stravování v závodě),
příspěvky na penzijní pojištění,
slevy na firemní produkty,
systém benefitů v rámci firemního programu
příspěvky na masáže
osobní přístup k potřebám zaměstnanců,
variabilní a zajímavou práci (zaučení a profesní růst)
a hlavně dlouhodobě stabilní a zajímavou pracovní příležitost.
Kontakt:
Singing Rock, s.r.o.
Sudkov 296
tel.: 727 947 813
e-mail: jaroslav.keprt@singingrock.cz

Kontaktní údaje:

727 947 813

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce