Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Nákup/Logistika/Plánování výroby

13. 1. 2020, 11:16

Hledáme kolegu na pracovní pozici v oblasti Nákup/Logistika/Plánování výroby ve výrobní firmě v Sudkově u Šumperka. Zabýváme se montáží jízdních kol a sídlíme v areálu bývalého Moravolenu.

Náplň práce:
- Nákup materiálu a zboží, vyřizování přijatých i vydaných objednávek, zajištění včasných dodávek
- Řešení reklamací
- Skladová evidence zboží včetně jeho expedice objednávání nakládek
- Sestavování a kontrola plnění plánu výroby
- E-mailová a telefonická komunikace s dodavateli a odběrateli po celém světě

Požadujeme:
- znalost AJ – středně pokročilý (komunikace v mluvené i psané angličtině na denní bázi)
- znalost MS Excel
- znalost účetního programu Money S4 výhodou

Nabízíme:
- nástupní plat 25.000,- CZK
- nástup možný ihned
- příspěvek na obědy
- mobilní telefon s neomezeným tarifem k osobnímu užívání
- čtvrtletní prémie
- příspěvek na výuku angličtiny

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete prosím Váš životopis na email j.brezina@powerbikes.cz.

Kontaktní údaje:

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce