Týden na Severu

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Řidič sk. C + Manipulační dělník

30. 8. 2019, 10:37

Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. zabývající se zpracováním odpadů hledá nové zaměstnance na jednosměnný hlavní pracovní poměr pro pracovní pozice:

Manipulační dělník – ranní směna - Rapotín

Požadujeme:
chuť do práce, spolehlivost a samostatnost
čistý trestní rejstřík

Pracovní náplň:
třídění odpadů
obsluha sběrného dvora
občasný záskok jako závozník na svozovém voze

Nabízíme:
pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr (pouze ranní směny)
mzdu s Vámi probereme při osobním pohovoru
benefity: 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akcie společnosti SUEZ (podíl ve firmě), příspěvky na penzijní připojištění, firemní akce, firemní soutěže, zvýhodněné nákupy na OOPP, zvýhodněné nákupy na vozidla atd.

Řidič sk. C - ranní směna - Rapotín

Požadujeme:
ŘP sk. C, B
platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, karta řidiče
orientaci v silničním provozu a zkušenost
dobrý zdravotní stav - bez omezení, trestní bezúhonnost

svoz odpadu
řízení popelářského vozidla
péče o svěřené vozidlo

Nabízíme:
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: suez@teamio.cz
Kontakt: SUEZ Využití zdrojů, a. s. Na Střelnici 633, 788 14 Rapotín

Kateřina Štěpová, tel: 725 515 499

Kontaktní údaje:

725 515 499

  starší inzerát   zpět na Nabídka práce