Týden na Severu

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Účetní

4. 12. 2018, 10:43

Firma PRO LEN s.r.o. Šumperk, která upravuje barvením a praním hotové konfekční výrobky, je součástí holdingu mateřské firmy OSKA - Mnichov - výroba dámské konfekce www.oska.com. Naše produkty pod značkou OSKA a ISCHIKO prodáváme již 20 let ve svých obchodech po celém světě.
Hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici

Účetní
Požadavky:
Nástup 1.3.2019
Znalost podvojného účetnictví  a problematiky DPH
Praxe v oboru min. 3 roky
Znalost NJ nebo  AJ

Náplň práce:
Účtování faktur přijatých tuzemských i zahraničních
Fakturace
Vedení pokladny a účtování dokladů
Statistické výkazy roční
Evidence odpadového hospodářství
Archivační práce

Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení
25 dní dovolené

Své životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: dana.chromeckova@prolen.cz

Kontaktní údaje:

737 211 766

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce