Týden na Severu

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: PRACOVNÍK ÚDRŽBY KLIMATIZAČNÍCH ZAŘÍZENÍ

19. 7. 2018, 13:14

Společnost s tradicí dodávky, montáže a servisu klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel
přijme zaměstnance na pozici:

PRACOVNÍK ÚDRŽBY KLIMATIZAČNÍCH ZAŘÍZENÍ

Náplň práce:
údržba klimatizačních zařízení
po zaškolení možnost samostatných montáží

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání
odbornost elektro výhodou nikoliv podmínkou
zodpovědný přístup
ochotu pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
Plat dle dohody
zázemí stabilní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
možnost profesního růstu
příspěvek na stravování
příspěvek na důchodové pojištění
místo výkonu práce: převážně Šumperk a okolí

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na : agida@agida.cz

AGIDA s.r.o.
Polní 55
788 14 Rapotín
Tel: 583 242 518

Kontaktní údaje:

583 242 518

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce