Týden na Severu

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: ELEKTRIKÁŘ - TECHNIK VÝROBY ROZVADĚČŮ- TECHNIK SLP- Šumperk

30. 5. 2018, 11:05

Chcete pracovat pro stabilní společnost, která dlouhodobě a úspěšně působí na trhu?
Pokud ano, pošlete nám svůj životopis nebo nás můžete osobně kontaktovat v sídle firmy na ulici B. Němcové 20, Šumperk, případně na tel. 583 212 091.
V současnosti hledáme zaměstnance na tyto pracovní pozice:
ELEKTRIKÁŘ – Šumperk
TECHNIK SLP – ELEKTRIKÁŘ- Šumperk
ELEKTRIKÁŘ - TECHNIK VÝROBY ROZVADĚČŮ- Šumperk

Náplň práce
samostatné odborné práce
elektroinstalační práce
zjišťování a odstraňování závad přístrojů a zařízení

Požadujeme
SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
Vyhlášku 50/1978 Sb.
schopnost čtení výkresů
zodpovědný přístup
ochotu pracovat, a rozvíjet svoje znalosti.

Nabízíme
Plat až 30 000,-
zázemí stabilní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
příspěvek na další vzdělávání
náborový příspěvek 10 000 Kč po zkušební době
příspěvek 500 Kč na důchodové pojištění
roční příspěvek na dovolenou
služební telefon
příspěvek 30.000,- po 3 letech
místo výkonu práce: převážně Šumperk a okolí, ČR
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu elram@elramjsb.cz

Kontaktní údaje:

583 212 091

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce