Týden na Severu

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Mistr kovovýroby

13. 2. 2018, 14:08

Mistr kovovýroby
Jsme tradiční českou společností, která se zabývá kovovýrobou. Specializujeme se na výrobky
z drátů, drátěný program a zakázkovou výrobu. Jedná se zejména o výrobu v oblasti nábytku,
zvláště pak příslušenství do kuchyní, ale také o kovovýrobu dle přání a představ zákazníka,
převážně pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl.
Náplň práce:
- Řízení a organizace práce
- Kontrola plnění úkolu a dodržování časového harmonogramu výroby
- Kontrola a vyhodnocování práce a odchylek
- Kontrola BOZP
- Kontrola technického stravu strojního vybavení
- Zaškolení nových pracovníků
- Kontrola kvality výrobků
Požadujeme:
- SOU/SŠ technického zaměření
- Praxe v oboru výhodou
- Manuální zručnost a zodpovědný přístup
- Základní znalost práce na PC
- Samostatnost, spolehlivost, schopnost spolupráce
Nabízíme:
- Práce na HPP s možností na dobu neurčitou
- Kompletní zaškolení a podporu
- Kvalitní mzdové ohodnocení + prémie
- Jednosměnný provoz
Nástup a mzdové podmínky dle dohody.
V případě zájmu zasílejte nabídky s životopisem e-mailem peduzzi@uvax.cz nebo na adresu
společnosti. Více informací na tel. 583 217 854.
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby společnost UVAX, s.r.o., sídlem M. R. Štefánika
28, Šumperk, 787 01, IČ: 25899163, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely výběrového
řízení na pozici seřizovače v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně
osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Tento svůj souhlas můžete kdykoli písemně
odvolat.

Kontaktní údaje:

583 217 854

  starší inzerát   zpět na Nabídka práce