Týden na Severu

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Asistent prodeje

30. 6. 2017, 10:12

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici asistenta prodeje v oblasti elektromotorů a převodovek.

Náplň pracovní činnosti
Zpracování nabídek pro tuzemské i zahraniční zákazníky
Pomoc zákazníkům s výběrem produktů, technická podpora
Zpracování objednávek a fakturace
Požadujeme
Min. SŠ vzdělání (elektrotechnické nebo strojírenské obory výhodou)
Orientaci v produktech SIEMENS (elektromotory, převodovky, alespoň částečně i frekvenční měniče) a obecnou znalost problematiky elektrických pohonů
Anglický jazyk na pokročilé úrovni je podmínkou
Technické myšlení, vstřícné jednání, obchodní dovednosti
Uživatelskou znalost práce na PC
Analytické myšlení, samostatnost a komunikativnost, ochotu rozvíjet své znalosti
Nabízíme
Zázemí stabilní firmy a přátelský kolektiv
Pevná pracovní doba
Smlouva na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Mohelnice
Nástupní plat 160 kč/hod, finanční bonusy v dalších letech
Stravenky
24 dní dovolené / rok
Životopisy zasílejte na adresu info@elektromotory.cz
KVELB s.r.o., Družstevní 1200/20, 789 85 Mohelnice tel. 583 453 043

Kontaktní údaje:

583 453 043

  starší inzerát   zpět na Nabídka práce