Týden na Severu

Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Šumpersku, Zábřežsku, Mohelnicku a Hanušovicku

Nabídka práce: Softwarový specialista CAM produktů

2. 6. 2017, 11:10

Softwarový specialista CAM produktů

Náplň práce:

●             komunikace se stávajícími zákazníky (zejména telefonická)
●             analýza a řešení jejich problémů týkajících se CAM produktů
●             spolupráce a komunikace s vývojáři v zahraničí

Vhodným kandidátem na tuto pozici typicky jsou:

●             CNC operátor či technolog s vhledem do IT oblasti
●             obecný programátor s vhledem do oblasti strojírenství

Požadujeme:

●             minimálně SŠ vzdělání s maturitou
●             dobrý mluvený i psaný projev
●             analytické schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
●             znalost anglického jazyka – stačí čtení a psaní
●             orientace v IT oblasti
●             orientace v oblasti CAD/CAM/CNC výhodou
●             technické nebo IT vzdělání výhodou

Nabízíme:

●             dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
●             příjemné a podporující pracovní prostředí
●             získání špičkových zkušeností v oblasti CAD/CAM/CNC systémů
●             pevnou pracovní dobu a místo výkonu práce (kancelář Šumperk)
●             zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook)
●             motivující finanční ohodnocení

Reference od předchozích zaměstnavatelů výhodou.
V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturované životopisy na prace@solidvision.cz
Pokud postoupíte do užšího výběru, budeme Vás informovat e-mailem nebo telefonicky na 533 433123.

Kontaktní údaje:

533 433 123

  starší inzerát novější inzerát    zpět na Nabídka práce